  • Zoro # G411100655
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Type
Banded V-Belt
V-Belt Section
RC
Outside Length
100 in
Number of Ribs
9
Top Width
0.88 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
9/C100
Zoro #
G411100655
UPC #
Country of Origin
Korea, Republic of
Dimensions
Outside Length
100 in
Top Width
0.88 in
Thickness
0.53 in