  • Zoro # G911097066
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Type
Banded V-Belt
V-Belt Section
RC
Outside Length
109 in
Number of Ribs
5
Top Width
0.88 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5/C109
Zoro #
G911097066
UPC #
Country of Origin
Korea, Republic of
Dimensions
Outside Length
109 in
Top Width
0.88 in
Thickness
0.53 in