  • Mfr # 127AT10/500
  • Zoro # G011075285
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
50
Width - Timing Belts
127 mm
Temp. Range
-25 C to 80 C
Banded Belt
Megapower;Timing Belt
Pitch
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
127AT10/500
Country of Origin
Italy
Dimensions
Width - Timing Belts
127 mm
Outside Length
500 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
50
Temp. Range
-25 C to 80 C
Banded Belt
Megapower;Timing Belt
Pitch
10 mm