  • Mfr # 38AT10/1150
  • Zoro # G611082683
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
115
Width - Timing Belts
38 mm
Standards
ISO 17396
Outside Length
1150 mm
Pitch
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
38AT10/1150
Country of Origin
Italy
Dimensions
Width - Timing Belts
38 mm
Outside Length
1150 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
115
Standards
ISO 17396
Pitch
10 mm