  • Mfr # 75AT10/1050
  • Zoro # G711084280
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
105
Width - Timing Belts
75 mm
Standards
ISO 17396
For Use With
General Industry
Pitch
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
75AT10/1050
Country of Origin
Italy
Dimensions
Width - Timing Belts
75 mm
Outside Length
1050 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
105
Standards
ISO 17396
For Use With
General Industry
Pitch
10 mm