  • Mfr # 75AT10/1860
  • Zoro # G011084492
Number of Teeth - Timing Belts
186
Width - Timing Belts
75 mm
Outside Length
1860 mm
Pitch
10 mm
Temp. Range
-25 C to 80 C
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
75AT10/1860
Width - Timing Belts
75 mm
Outside Length
1860 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
186
Pitch
10 mm