  • Mfr # 1400TTM14M125
  • Zoro # G211089518
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Type
TTM14
V-Belt Section
TTM14M
Outside Length
1400 mm
Top Width
125 mm
Material
Carbon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
1400TTM14M125
Country of Origin
Spain
Dimensions
Outside Length
1400 mm
Top Width
125 mm
Pitch Length
14 mm