  • Mfr # 2590TTM14M20
  • Zoro # G011090622
Key Features
V-Belt Type
TTM14
V-Belt Section
TTM14M
Outside Length
2590 mm
Top Width
20 mm
Material
Carbon
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2590TTM14M20
Country of Origin
Spain
Dimensions
Outside Length
2590 mm
Top Width
20 mm
Pitch Length
14 mm