  • Mfr # 1960TTM14M68
  • Zoro # G411088168
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Type
TTM14
V-Belt Section
TTM14M
Outside Length
1960 mm
Top Width
68 mm
Material
Carbon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1960TTM14M68
Country of Origin
Spain
Dimensions
Outside Length
1960 mm
Top Width
68 mm
Pitch Length
14 mm