  • Mfr # 640TTM8M12
  • Zoro # G411099492
/ea
Key Features
V-Belt Type
TTM8
V-Belt Section
TTM8M
Outside Length
640 mm
Top Width
12 mm
Material
Carbon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
640TTM8M12
Country of Origin
Spain
Dimensions
Outside Length
640 mm
Top Width
12 mm
Pitch Length
8 mm