  • Mfr # 1568-14MS-115
  • Zoro # G111087041
112
Width - Timing Belts
115 mm
Temp. Range
to
Material
Fiber Loaded Nitrile
Pitch
14 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1568-14MS-115
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
115 mm
Outside Length
1568 mm
112
Temp. Range
to
Material
Fiber Loaded Nitrile
Pitch
14 mm