  • Mfr # 1778-14MS-115
  • Zoro # G811088928
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
127
Width - Timing Belts
115 mm
Temp. Range
to
Pitch
14 mm
V-Belt Section
14MS
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1778-14MS-115
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
115 mm
Outside Length
1778 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
127
Temp. Range
to
Pitch
14 mm