  • Mfr # 3150-14MS-170
  • Zoro # G211088740
Width - Timing Belts
170 mm
Temp. Range
to
Pitch
14 mm
Banded Belt
14MS
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
3150-14MS-170
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
170 mm
Outside Length
3150 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
225
Temp. Range
to
Pitch
14 mm