  • Mfr # 2310-14MS-85
  • Zoro # G511090139
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
165
Width - Timing Belts
85 mm
Pitch
14 mm
Outside Length
2310 mm
Standards
ARPM IP-27;ISO 13050
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2310-14MS-85
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
2310 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
165
Pitch
14 mm