  • Mfr # 4326-14MS-85
  • Zoro # G511094830
Width - Timing Belts
85 mm
Pitch
14 mm
Temp. Range
to
Material
Fiber Loaded Nitrile
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
4326-14MS-85
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
4326 mm
Pitch
14 mm