  • Mfr # 2800-14MS-90
  • Zoro # G911086732
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
200
Width - Timing Belts
90 mm
Outside Length
2800 mm
Pitch
14 mm
Material
Fiber Loaded Nitrile
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2800-14MS-90
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
90 mm
Outside Length
2800 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
200
Pitch
14 mm