  • Mfr # AMG-M3M1.5-DP
  • Zoro # G4479312
Milling Dia.
1.5 mm
Length of Cut
6.0 mm
Overall Length
38 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
AMG-M3M1.5-DP
Milling Dia.
1.5 mm
Length of Cut
6.0 mm
Overall Length
38 mm
Shank Dia.
3 mm
Item
Carbide Drill Mill 90Deg 1.5mmx6mm
Finish
Uncoated
Description