  • Mfr # CCMG-M10M10-B
  • Zoro # G4489657
Length of Cut
25 mm
Shank Dia.
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CCMG-M10M10-B
Length of Cut
25 mm
Shank Dia.
10 mm
Overall Length
70 mm
Milling Dia.
10 mm
Item
Carbide GP End Mill Ball 10mmx25mm
End Mill Style
Ball
Description