  • Mfr # AMG-M12M12
  • Zoro # G5003673
Length of Cut
25 mm
Shank Dia.
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AMG-M12M12
Length of Cut
25 mm
Shank Dia.
12 mm
Overall Length
76 mm
Milling Dia.
12 mm
Item
End Mill,Carbide,GP,Square,12mm x 25mm
Finish
Uncoated
End Mill Style
Square
Description