  • Mfr # USBB3PH25K6
  • Zoro # G516552410
/ea
Key Features
Body Length
4.16 in
Body Width
0.85 in
UL Class
CC
Body Height
1.38 in
Number of Poles
6-Pole
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
USBB3PH25K6
Country of Origin
United States
Dimensions
Body Length
4.16 in
Body Width
0.85 in
Body Height
1.38 in
Details
UL Class
CC
Number of Poles
6-Pole
Item
Fuse Holder
Description
6P 3PH 600V BUSBAR 25MM