Metro Wire Shelf Post 54"H, Steel 54UPQ-DBM
Wire Shelf Post 54"H, Steel (Discontinued)
  • Mfr # 54UPQ-DBM
  • Zoro # G3003598
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
54UPQ-DBM
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
54"
Post Height
53 13/16 in
Overall Width
1"
Post Width
1 in
Height
54"