  • Mfr # TBBC-625-008
  • Zoro # G3601846
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
TBBC-625-008
Country of Origin
United States
Description
0.7950" Min Bore DIA x 0.6250" (5/8) Shank DIA x 8.00" (8) Overall Length x 0.0080" Radius - Carbide Tipped Brazed Boring Right Hand