  • Mfr # MEF-125-125-010K
  • Zoro # G9197365
Finish
nACRo
Length of Cut
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MEF-125-125-010K
Length of Cut
0.125 in
Milling Diameter
0.1250"
Milling Dia.
0.125 in
Corner Radius
0.01 in
Overall Length
2 in
Finish
nACRo
Description
Corner Radius End Mill, 0.125 in Milling Dia., Carbide, nACRo, Straight, Inch, 0.01 in, 0.125 in, 2 in