  • Mfr # FGF-187-039-075
  • Zoro # G3604372
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
FGF-187-039-075
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0390" Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0195" Radius - Carbide Face Grooving - Full Radius Right Hand