  • Mfr # QHBBC-070312-004
  • Zoro # G3601800
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QHBBC-070312-004
Description
0.0650" Min Bore DIA x 0.312" (5/16) Max Bore Depth x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Quick Change - Boring Helical Back Rake Right Hand