  • Mfr # QHBBC-1501000-004
  • Zoro # G3604969
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QHBBC-1501000-004
Description
0.1400" (9/64) Min Bore DIA x 1.000" (1) Max Bore Depth x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Quick Change - Boring Helical Back Rake Right Hand