  • Mfr # QHBBC-2401500-004
  • Zoro # G3607102
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QHBBC-2401500-004
Description
0.2275" Min Bore DIA x 1.500" (1-1/2) Max Bore Depth x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 3.00" (3) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Quick Change - Boring Helical Back Rake Right Hand