  • Mfr # QPF-060400
  • Zoro # G8405241
Finish
Uncoated
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QPF-060400
Bore Depth
.400"
Neck Dia.
0.0450"
Corner Radius
0.005"
Max. Bore Depth
0.400"
Min. Bore Dia.
0.0600"
Groove Width
0.0550"
Finish
Uncoated
Finish - Machining
Bright (Uncoated)
Offset
0.032"