  • Mfr # SRM-050-310
  • Zoro # G7909081
Size
5.00mm
Overall Length
310.00 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SRM-050-310
Country of Origin
China
Dimensions
Size
5.00mm
Overall Length
310.00 mm
Diameter
5.0 mm
Length
310 mm
Size - Decimal
5.00mm - 0.1969
Size-Diameter
5.00 mm
Shank Dia.
5.000 mm
Decimal Equivalent
0.1969
Description
Round Blank, Metric, Carbide, 5.00 mm