  • Mfr # MRR-015-150-060
  • Zoro # G101018703
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MRR-015-150-060
Country of Origin
United States
Description
0.0600" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0150" (1/64) Tooth Width x 0.0200" Projection x 0.1250" (1/8) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Standard-Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand