  • Mfr # MRR-020-150-090X
  • Zoro # G301019562
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MRR-020-150-090X
Description
0.0900" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0200" Tooth Width x 0.0250" Projection x 0.1250" (1/8) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Standard-Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated