  • Mfr # QDSM-20-79
  • Zoro # G7984776
Overall Length
79 mm
Type
Quick Change Tool Holder
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
QDSM-20-79
Overall Length
79 mm
Shank Dia.
20mm
Bore Dia.
11.11mm
Sleeve Length
79.00mm
Sleeve Dia.
20.00mm
Inside Dia.
11.11mm
Shank Diameter
20 mm
Type
Quick Change Tool Holder
Description
Boring Head Holder, QDSM, Overall Length 79 mm