  • Mfr # ML100-12GEL217
  • Zoro # G600501188
Width
12.17 in
Depth
6.64 in
Height
8.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML100-12GEL217
Width
12.17 in
Depth
6.64 in
Height
8.50 in
Voltage
12 V