  • Mfr # YTZ12SGEL80
  • Zoro # G800522310
Chemistry
GEL
Width
6.00 in
Depth
3.44 in
Height
4.38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
YTZ12SGEL80
Width
6.00 in
Depth
3.44 in
Height
4.38 in
Details
Chemistry
GEL
Voltage
12 V