Mfr # ML12-12F2MP338914051
Zoro # G700811644
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
Weight
8.38 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
ML12-12F2MP338914051
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
Voltage
12 V