  • Mfr # ML1.3-12MP43284
  • Zoro # G200810192
Width
3.82 in
Depth
1.69 in
Height
2.28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML1.3-12MP43284
Width
3.82 in
Depth
1.69 in
Height
2.28 in
Voltage
12 V