  • Mfr # ML1.3-12MP3132132
  • Zoro # G400802034
Width
3.82 in
Depth
1.69 in
Height
2.28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML1.3-12MP3132132
Width
3.82 in
Depth
1.69 in
Height
2.28 in
Voltage
12 V