  • Mfr # ML15-12MP24110570405
  • Zoro # G200813131
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML15-12MP24110570405
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Voltage
12 V