  • Mfr # ML3-12MP1054939322
  • Zoro # G300814816
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Weight
3.20 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML3-12MP1054939322
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
3.20 lbs
Amperage
3 AH
Voltage
12 V