  • Mfr # ML7-12MP2368113046677
  • Zoro # G500826480
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Weight
4.50 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML7-12MP2368113046677
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
4.50 lbs
Amperage
7.2 AH
Voltage
12 V