  • Mfr # ML9-12MP814912371547
  • Zoro # G600797925
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML9-12MP814912371547
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Voltage
12 V