  • Mfr # ML9-12NB16
  • Zoro # G7559276
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML9-12NB16
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
9 AH
Item
Sealed Lead Acid Battery
Voltage
12 V