  • Mfr # ML9-12241256
  • Zoro # G400509704
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Weight
5.10 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML9-12241256
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
5.10 lbs
Amperage
9 AH
Voltage
12 V