  • Mfr # ML4-645103988
  • Zoro # G800515534
Width
2.76 in
Depth
1.85 in
Height
3.98 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML4-645103988
Width
2.76 in
Depth
1.85 in
Height
3.98 in
Voltage
6 V