  • Mfr # ML75-12GEL197
  • Zoro # G800510140
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML75-12GEL197
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
Voltage
12 V