  • Mfr # ML5-12MP660279291
  • Zoro # G300785468
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML5-12MP660279291
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
Voltage
12 V