Mirka MA57.3.24.080 3 x 24 in. Hiolet X-wt Belt 80G; Maroon
  • Mfr # MA57.3.24.080
  • Zoro # G804133666
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MA57.3.24.080
Country of Origin
China
Description
Features
  • Aluminum oxide
  • Closed coating
  • X weight cloth
  • Resin over resin
  • Reversible - but splice helps to extend life of belt
Specifications
  • Color: Maroon
  • Size: 3" x 24"