  • Mfr # 1120DH8M85
  • Zoro # G106116992
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
1120 mm
Gearbelt Type
DH8M
Features
Dual-Sided
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1120DH8M85
Country of Origin
Thailand
Dimensions
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
1120 mm
Height
8.34 mm
Details
Pitch - Timing Belts
8 mm