  • Mfr # 600S14M1400
  • Zoro # G506117629
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch - Timing Belts
14 mm
Width - Timing Belts
60 mm
Gearbelt Type
S14M
Height
10.2 mm
Outside Length
1400 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
600S14M1400
Country of Origin
Japan
Dimensions
Width - Timing Belts
60 mm
Height
10.2 mm
Outside Length
1400 mm
Details
Pitch - Timing Belts
14 mm