  • Mfr # 100S2M1136
  • Zoro # G506118497
/ea
Key Features
Pitch - Timing Belts
2 mm
Width - Timing Belts
10 mm
Outside Length
1136 mm
Gearbelt Type
S2M
Height
1.36 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
100S2M1136
Country of Origin
Japan
Dimensions
Width - Timing Belts
10 mm
Outside Length
1136 mm
Height
1.36 mm
Details
Pitch - Timing Belts
2 mm